Karaca’lı Olmak

Biz paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerliyoruz.

En büyük isteğimiz ve amacımız; insanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anları çoğaltmaktır. Attığımız adım, aldığımız her karar bu amaca hizmet ediyor ve hepimiz bunun için çalışıyoruz.

Yeni başarılar için durmaksızın çalışır büyük başarıların peşinde koşarız. Elde ettiğimiz başarıları ekibimizle ve arkadaşlarımızla paylaşırız ama asla bu başarı ile yetinmeyiz, daha ilerisi için büyük heyecan taşırız.

Müşteriyi eylemlerimiz davranışlarımızın, tasarımlarımızın, satışlarımızın odak noktası olarak görürüz.

Biz KARACA Çalışanları…

“Müşteri Mutluluğu” ilkesine inanır, müşterilerimizin mutluluğunu sağlayacağına inandığımız hizmetleri sunarken özen gösteririz.

“Müşteri Mutluluğu” bilinciyle hareket eder, çalıştığımız işyerinde arkadaşlarımızı birer iç müşteri olarak kabul eder, görevlerimizi en iyi şekilde yaparak, nihai müşteriden önce, bu ilkenin KARACA içerisinde de kesintisiz devam etmesini sağlarız.

KARACA dışında temas kuracağımız her ilişkimize özen gösterir, toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız. Bu konuda önem verdiğimiz iki temel ilke: Yasa ve kurallara titizlikle uymak ve ahlak kuralları içerisinde çalışmaktır.

Doğayı ve çevreyi korumayı topluma karşı önemli bir görev olarak kabul eder ve bu konuda kamuoyunu bilinçlendirmeye yönelik tüm çabaları destekleriz. Sosyal ve kültürel içerikli etkinlikler içerisinde yer alırız.

Şirketimizde her zaman fikir ve öneriye açıklık ilkesi geçerlidir. Kararların fikir birliği içerisinde alınmasına ve çalışanların katılımına önem veririz.

Bugünü olduğu kadar geleceği de düşünür ve onu şekillendirmeye çalışırız. Zihinlerimiz, yeniliklerin niçin yapılamayacağına değil, nasıl uygulanabileceğine yorulur.

Mükemmele ancak sürekli gelişim ile erişilebileceği ilkesini benimseriz. Bu ilkeden hareketle gerek kendimizi, gerekse uyguladığımız yöntem ve teknolojilerimizi geliştirmek için çalışırız.